Nitownice

Nasza oferta uwzględnia szeroki wybór nitownic – urządzeń niezbędnych do scalania elementów montażowych. Dysponujemy modelami ręcznymi, hydraulicznymi, pneumatycznymi oraz akumulatorowymi. Wybór urządzenia zależy od rodzaju elementu montażowego, jaki ma zostać użyty. Posiadamy również sprzęt uniwersalny, który będzie pasował do większości akcesoriów dostępnych na rynku.

Tego typu rozwiązania sprawdzą się nie tylko w profesjonalnym przedsiębiorstwie, ale także prywatnym warsztacie. Nitownice są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się przy każdej pracy montażowej. Szczególnie polecamy modele akumulatorowe, a także posiadające głowicę 360 stopni.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą i wyboru modelu, który spełnia Państwa oczekiwania. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, które urządzenie będzie najlepsze w Państwa przypadku.

Nitownice do nitów zrywalnych

W kategorii znajdują się nitownice do nitów zrywalnych. Posiadamy modele ręczne (dwuramienne, harmonijkowe) hydrauliczne, pneumatyczne i akumulatorowe. Dostarczamy je od najlepszych producentów w branży.

Nitownice do nitonakrętek

Prezentowane nitownice do nitonakrętek pozwalają na sprawne przeprowadzenie montażu lub demontażu. Posiadamy zarówno modele ręczne, jak i pneumatyczno-hydrauliczne. Zachęcamy do zapoznania się z ich specyfiką.

Nitownice uniwersalne

Oferowane nitownice uniwersalne to urządzenia nadające się do szybkiej i wydajnej pracy na budowie. Oba dostępne modele są bardzo poręczne i wytrzymałe. Wykonane zostały z aluminium i stali nierdzewnej.

Końcówka kątowa

Oferujemy akcesoria do nitownic, które ułatwiają pracę urządzeń i zwiększają ich wydajność. Szczególnie pomocna będzie końcówka kątowa dla nitów wykonanych ze stali nierdzewnej lub aluminium.